روش جدید حذف هر چیزی از فتوشاپ

گاهی اوقات عکسی گرفتیم و تصمیم داریم که یک قسمتی از عکس رو بدون اینکه تصویر خراب بشه از تصویر حذف کنیم . در این آموزش ، تیم سایت psup.ir  تصمیم داره که از طریق فیلم و متن و به صورت مرحله به مرحله آموزش حذف هر چیزی از فتوشاپ رو بهتون یاد بده.

سایت psup.ir ، اولین سایت تخصصی فتوشاپ در ایران است که با مراجعه به قسمت آموزش میتونید فیلم های رایگان آموزش فتوشاپ رو دانلود کنید و ببینید.

برای اینکه بتونید فتوشاپ رو به صورت تخصصی و حرفه ای یاد بگیرید و وارد بازار کار بشید به قسمت پکیج های آموزش فتوشاپ مراجعه کنید تا به جای اینکه پراکنده فتوشاپ رو یاد بگیری به صورت حرفه ای تمام جزئیات و تکنیک های فتوشاپ رو با ما در کمترین زمان با کاربردی ترین مطالب  یاد بگیری و با پشتیبانی 1 ساله ما به راحتی و بدون نگرانی وارد بازار کار بشید.

 

آموزش روش جدید حذف هر چیزی از فتوشاپ با فیلم : 

 

 

 

آموزش تصویری مرحله به مرحله روش جدید حذف هر چیزی از فتوشاپ :

1- در ابتدا از لایه عکس تون با رفتن به روی لایه و زدن دکمه ctrl + j یک کپی بگیرید تا پیکسل های عکس اصلی رو از دست ندید.

 

2- برای حذف کردن اشیا و مزاحمتهای عکستون با یکی از ابزارهای انتخاب به صورت دقیق سوژه موردنظرتون رو سلکت کنید، من در اینحا با استفاده از ابزار Lasso tool تصویرم رو انتخاب کردم . شما دقیق انتخاب کنید من برای آموزش زیاد وقت نذاشتم و خواستم اصل مطلب رو متوجه بشیم .

 

حذف اشیا از تصویر با فتوشاپ

 

3 – موقع انتخاب کردن حاشیه های تصویررو یکم بیشتر کنید تا مطمئن بشیم شیءِ اضافی کاملا انتخاب شده برای همین وارد زبانه Select بشید و گزینه Modify رو انتخاب کنید و از منوی باز شده گزینه Expand  رو انتخاب کنید . مقدار  Expand by  رو 5 پیکسل درنظر بگیرید.

 

حذف قسمتی از عکس در فتوشاپ

 

4 – در این مرحله باید وارد زبانه Edit  بشید و از منوی باز شده گزینه Fill  رو انتخاب کنید .بعد از باز شده پنجره ok رو بزنید.

 

حذف اشیا در فتوشاپ

 

5 – مشاهده میکنید که شیءِ اضافی در تصویر حذف میشه.

 

حذف ادم در عکس با فتوشاپ

 

 

اگه سوالی در رابطه با آموزش حذف هر چیزی از فتوشاپ داشتید از طریق راه های ارتباطی میتونید از ما بپرسید و یا برامون نظر بگذارید.


میدونستی سایت ما آموزش تخصصی فتوشاپ داره؟

میدونستی وقتی بیای تو سایت نمیتونی ازش دل بکنی؟میگی چرا؟ خودت یه سر بزنی متوجه میشی که چقدر با بقیه سایتهای آموزشی فرق میکنه و به ساده ترین و روان ترین حالت ممکن بهت آموزش میده تا بتونی بدون استرسی وارد بازار کار بشی و از برنامه فتوشاپ برای خودت درآمد زایی کنی .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *