عوض کردن رنگ لباس در فتوشاپ

عوض کردن رنگ لباس در فتوشاپ آموزش فارسی 

تغییر رنگ لباس در فتوشاپ جدید

 

تغییر رنگ لباس یکی از کاربردی ترین ابزارها برای کاربران هست تا بتوانند با یک بار تغییر در فتوشاپ رنگ لباس را بدون هیچ محدودیتی تغییر دهند.

شاید برایتان غیر قابل باور باشد اما با تغییر رنگ اصلا تصویر حالت مصنوعی به خود نمی گیرد و حتی با زوم کردن حالت طبیعی خودش رو حفظ میکنه.

در آموزش تغییر رنگ فتوشاپ بهتون یاد میدم که بدون داشتن هیچ زمینه ای از فتوشاپ چطور رنگ لباس و هر وسیله ای کم میخواید رو تفییر  بدید .

 

آموزش تغییر رنگ لباس در فتوشاپ از طریق فیلم :

 

 

 

 

 

آموزش مرحله به مرحله تغییر رنگ لباس در فتوشاپ:

1 – عکس مورد نظرتون رو در برنامه فتوشاپ باز کنید و طبق مراحلی که بهتون یاد میدم پیش برید .

 

چطور رنگ لباس روعوض کنیم

2- در دومین مرحله باید ما یکی از ابزارهای انتخاب کردن رو انتخاب کنیم.دقت کنید که همیشه برای انتخاب کردن سوژه لازم نیست فقققط با یک ابزار سوژه رو انتخاب کنیم ، در تغییر رنگ لباس شاید لازم باشه که سوژه تون رو با ترکیب کردن چند ابزار انتخاب کنید اما ما در اینجا از ابزار Magnetic Lasso tool استفاده میکنیم تا به صورت خیلی خیلی دقیق لباس سوژمون رو انتخاب کنیم.

 

تغییر رنگ لباس سفید در 2018فتوشاپ

3-  خب حالا لباس سوژتون رو انتخاب کنید.

 

تغییر رنگ لباس فتوشاپ

4 – بعداز انتخاب به پنل Layer برید و ابزار دایره ای شکل رو انتخاب کنید. گزینه Hue/Saturation رو انتخاب کنید. همونطور که در تصویر میبینید یک پنل جدید براتون باز میشه و یک لایه جدید در پنل لایه براتون ساخته میشه.

آموزش تصویری تغییر رنگ لباس در فتوشاپ

5 – با بازشدن پنل Hue/Saturation شما هر رنگی که بخواهید میتونید به قسمتی که از لباس و یا هر وسیله ای که انتخاب کردین رو تغییر بدید.

  •  قبل از تغییر رنگ لباس حتما باید گزینه Colorize رو تیکش رو بزنید و فعال کنید تا با عوض کردن رنگ به حالت طبیعی رنگ لباس تغییر کنه و حالت مصنوعی پیدا نگنه.

عوض كردن رنگ لباس در فتوشاپ

6- به همین سادگی تونستی درکنار ما رنگ لباس سوژه رو تغییر بدی بدون اینکه برات سخت و پیچیده بشه.

تغییر رنگ لباس

 

اگه سوالی در رابطه با  آموزش تغییر رنگ لباس در فتوشاپ داشتید از طریق راه های ارتباطی میتونید از ما بپرسید و یا برامون نظر بگذارید.

 

 


میدونستی سایت ما آموزش تخصصی فتوشاپ داره؟

میدونستی وقتی بیای تو سایت نمیتونی ازش دل بکنی؟میگی چرا؟ خودت یه سر بزنی متوجه میشی که چقدر با بقیه سایتهای آموزشی فرق میکنه و به ساده ترین و روان ترین حالت ممکن بهت آموزش میده تا بتونی بدون استرسی وارد بازار کار بشی و از برنامه فتوشاپ برای خودت درآمد زایی کنی .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *